TIKLA ARA

Şirket Hakkında

Alanya Klima Hakkında

Alanya Klima olarak biz 2005 yılından beri sektörün içindeyiz. Kaliteli Klima Montajı: Yüksek Verim, Düşük Enerji ve Sağlıklı Yaşam. Uygun yere, uygun şekillerde yapılmayan klima montajları bazen farkına varılan, bazen de farkına varılmayan birçok problemi beraberinde getirmektedir. Bu nedenle klima montaj işlemleri alanında uzman yetkili servislerce yapılmalıdır.

Alanya Klima Servisi işlem yapılacak alanı önceden keşfeder, meydana çıkabilecek problemler için tedbir alır ve kullanıcılara alternatifler sunar. Bu sayede de yaşam alanlarının avantajlı bir şekilde değerlendirilmesi için keşif işlemleri sonucunda kişilere ön bilgiler de verilmiş olur. Uzman kadrosu ile yıllardır Alanyanın her yerinde servis hizmeti veren ve dayanıklı tüketim mallarınızın güvencesi olan Alanya Klima Servisi sizlere daha iyi hizmet vermek için teknoloji ile uyumlu, yeniliğin imkanlarını sonuna kadar kullanarak servis uygulamalarında %100 başarı, güven ve kalite sunuyor. En hızlı ve yerinde müdahalelerle klimanızın ilk günkü gibi çalışmasını ve tasarruf etmesini sağlıyor.

Misyonumuz

Şirket yönetimi ve çalışanları olarak her an müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek ve bu hizmetleri sunarken talep edilen hizmet için en son teknoloji ve imkanları kullanmaktır.

Kaliteli İşcilik

Her Marka Klimalarınızın yer değişimi, ilk kurulumu, dönemsel temizlik ve bakımları ile arızalarında Alanya Klima tecrübeli personeli ile her zaman yanınızda.


Devamını Oku

Güvenilirlik

Klimanızın %100 verimle çalışmasını: sağlıklı, güvenli ve tasarruflu olmasını istiyorsanız sektörün öncüsü Alanya Klima servis çözümlerinden yararlanın!


Devamını Oku